paneliści Kongresu Dobrych Praktyk ESG / SDG / CSR

Victoria Iwanowska

agencja [vi:] & Small Step Matters
Victoria Iwanowska - CEO agencji [vi:] i startupu Small Step Matters. Jej odważne pomysły nastawione na angażowanie NIEZALEŻNIE od okoliczności sprawdziły się od pierwszych dni pandemii. Dzięki temu dziś jej agencja dostarcza rozwiązania eventowe on-line i w realu dla międzynarodowych korporacji.

Swoją energię postanowiła wykorzystać w słusznej sprawie, tworząc HUB zrównoważonego rozwoju - Small Step Matters, który łączy NGO-sy i startupy z biznesem oraz dostarcza zestaw narzędzi do gamifikacji i angażowania pracowników, klientów i całego łańcucha dostaw.

Na co dzień zaraża energią, angażuje do wspólnego działania i dzieli się swoim doświadczeniem. Chętnie udziela się w Social Mediach i na eventach, a rozmowy i wywiady z Victorią mogliście zobaczyć m.in. w gazeta.pl, Harvard Business Review, TVN, Rzeczypospolitej, Pulsie Biznesu, Gazecie Finansowej i Forbes.
Udostępnij:
FacebookLinkedin
Victoria Iwanowska

Poznaj wszystkich paneListów kongresu

W Kongresie Dobrych Praktyk ESG / SDG / CSR bierze udział ponad 100 panelistów - praktyków biznesu z wieloletnim doświadczeniem. Łączy ich chęć dzielenia się wiedzą i dobrymi doświadczeniami.